Decker Middle School

Skip to main content
Diverse Paths to Success. Destination Manor.
x

"A-B" Honor Roll

1st 6 Weeks "A-B" Honor Roll
 
          6th Grade 
 

ACHARYA, ANISH

ADAMS, IMANI KELANI

AGUILAR, DANIEL

AGUILERA-ESTRADA, ISABELLA

ALMANZA-GAYTAN, MAYELA ITZEL

ALVAREZ DEANDA, LUIS ROBERTO

ARELLANO HERNANDEZ, JORGE ANTONIO

ARUN, BRINDA

BENITEZ, ANGEL GABRIEL

CALDERON HERNANDEZ, DIEGO EDUARDO

CLARK, TINAYAH SHANTAE

CLEVELAND, TIARA DANAE

CORDOVA, IZAYAH RAY

CRUZ, NATHANIEL JAYDEN

DAHAL, SERINA

DIAZ-MARTINEZ, ERICK ULISES

DILLARD, JASMINE LYNETTE

ESPINOZA LOPEZ, ADRIANY MICHELLE

FLORES-RODRIGUEZ, ROSIE JOANNA

FRANCO, RUBEN LUIS

GARCIA, ALEXANDRA

GARCIA, GALILEA

GARCIA-VARGAS, ELIZABETH

GARZA, QORIANA MARIE LOUISE

GARZA, SAUL INDIO

GOMEZ, KRYSTAL ALEXANDRA

GONZALEZ DELGADO, JESSICA

GONZALEZ, EDUARDO

GONZALEZ-MERCADO, OSCAR MANUEL

GRIMALDO, BLANCA DELIA

GUERRERO, SOPHIA ISABEL

GURUNG, AISHMA

HERNANDEZ, CASSIDY ROSE

HERNANDEZ, JULIO XZAVIER

HILL, EVAN MARCELLUS

HILL-POUNDERS, JAZMINE TROYE

HUYNH, SANDY

JAIMES-MONDRAGON, YASMIN

JAIMES-PEREZ, MAYRA

JONES, DARIUS TRE'VON

LANDRUM, DAMIAH RELYN

LIAN, THA THANG

LOPEZ, MICHELLE

LOPEZ-HERNANDEZ, JENNIFER KARINA

MARSHALL, MICAH DEON

MATA HERNANDEZ, MARIA DEL MAR

MCNEALY, BRYCE ALEXANDER

MENDIETA-ARIAS, LILIAN MAYELINE

NAVARRETE HERRERA, MARLENE

NYIRAHUMURE, ESPERANCE

OCAMPO, TABITHA MIAH

ORELLANA, KARLA NAOMI

ORTEGA, BERNARDO CESAR

ORTEGA, JOEL

ORTIZ-DURAN, SERGIO
 

ORTIZ-LOPEZ, JADELYN ELVIRA

PARDUE, MORRIANA JA'LAIYAH

PEREZ SALAS, JAYNE

PEREZ TORRES, JENNIFER MARISOL

PHARES, ISABELLA DAWN

PIERRE-PAUL, JORDANY ELIJAH

PORTELA, JULIO HALBERTO

PORTUGUEZ DEANDA, CESAR

POSADA, VICTOR ALFONSO

POWELL, KENNEDY MARIA

PRICE, DONOVAN LE'BRON

QUINTANO MORALES, JOSE VALENTIN

RAMIREZ, MATIAS SETH

RAMIREZ-ROSALES, KARLA

RANGEL-BENAVIDES, MICHELLE

REA-ORTIZ, ROBERT

REH, SOE

REYNOSO IBAR, CELINE

RIVERA, ADELA MARIVEL

RIVERA-SANTACRUZ, LUCIO

RODRIGUEZ, ISAAK FELIX

RODRIGUEZ-RIOS, MARIA GUADALUPE

SALAZAR VIELMA, MARIA FERNANDA

SANCHEZ, ESMERALDA

SANCHEZ, KEVIN ISRAEL

SANCHEZ-VELEZ, JEMILY NICOL

SANTOS BANEGAS, JASSON STEVEN

SARAT MENDOZA, ALEXANDER

SMITH, AMARI RAELYNN-DENISE

TORRES, DIAMOND STORM

TOVAR ROSALES, SEBASTIAN

TREJO HERNANDEZ, BRIANA RACHEL

VACA GONZALEZ, HERMINIO

VALDEZ-ORIHUELA, KAYLA

VARGAS, OSCAR

VARGAS-MEDRANO, BRANDON

VASQUEZ-ESCOBAR, FREDDY

VELAZQUEZ PARACHE, MARISELA

VELEZ VENTURA, JOCELYN

VILLAFUERTE, MELANIE DELILAH

WALKER, RYELL LARAE

WEST, MATTHEW ROBERT

WESTPHAL, SEAN CASAYURAN

WILLIAMS, COURTNEY DUANE

YOULA, NYLA ELEXUS

YOUNG, JANASIA LE'SHON
 
 
          7th Grade 
 

ALCANTAR, KARLA VIRIDIANA

ALVARADO, MIA

ALVARADO-MARTINEZ, YESSICA

ANSELMO, ADRIAN ALEXANDER

ARREDONDO, AALIYAH

BARBOSA-LUGO, SAMANTHA

CAMACHO COLLAZO, VALERIA

CARBAJAL MONTALVO, JUAN CARLOS

CARREON, DAVID LEE

CARRILLO, FRANK JOSEPH

CASTRO ESPINOZA, YARETZE AILED

CASTRO LEDESMA, APRIL

CHISOM, SHUNAMITE CANDACE

COLMENERO, ROBERT RYAN

CORONA-GRANADOS, VIRIDIANA

CRAIG, KATELYN RENAE

DE GUZMAN, ASHLEY FRANCESCA DUGTONG

DIAZ, MATHEW RYAN

DILLARD, ERICA LASHA

DO, TRINH NGOC PHUONG

DOMINGUEZ LUNA, RUBY

DOMINGUEZ-BRITO, BRENDA SHADDAI

DUQUE, RICARDO

ESONWUNE, IKECHUKWU JAPHET

FORSYTHE, MIA ISABEL

GARCIA, AMANDA NATALIE

GARCIA-GONZALEZ, DEYSI

GASPARD, JERMAINE ALEXANDER

GONZALEZ RODRIGUEZ, NORMA

GONZALEZ, JURIDIANA ITZEL

GUAJARDO, LESLIE GISELLE

HERNANDEZ JIMENEZ, CHRISTOPHER

HERNANDEZ, CRISTIAN

HERNANDEZ-HUERTA, FAUSTO

HUERTA CRUZ, YASMIN YANET

IFAH, HOUSTON OIZUANJEMEN

ISENBERG, NICHOLAS WADE

JOHNSON, WAYNE UREL

LEDEZMA BALDERAS, DANA

LOPEZ, ROSELIN MAYELI

LOPEZ-PANTOJA, ISAI

MADRID-LIMON, AMERICA GUADALUPE

MAGAR, SANDHYA

MALDONADO MARTINEZ, AMERICA RUBI

MARTINEZ NIETO, RAFAEL

MARTINEZ OLIVO, ISELA MICHEL

MATHIS, KYLA CHICIRRA

MERCADO HERNANDEZ, ERIC

MIRANDA HERNANDEZ, LETICIA

MITCHELL, PENELOPE RUTH

MOYA, PEDRO ISAK

MURILLO-MARTINEZ, ALEXIS ADRIAN

OCHOA, NYLA MERCEDES

ORTIZ SUAREZ, GERSSOM
 

OSORIO BENITEZ, FRANCISCO

PALMA MARTINEZ, EMMANUEL

PATRICK, MAKENA BROOKE

PEREZ, RE'INA NICOLE

PHUNG, JASON

POORBAUGH, ARIANNA MICHELLE

PORRAS, JACOB TIN

PORTILLO, BRYAN RODOLFO

RAMIREZ TRUJILLO, JANETTE

REGALADO, ALEXANDRA

RESENDIZ-JAIME, ANNA TZITZIT

REYES JAIMES, YENIFER

RODRIGUES MONDRAGON, MELISSA

THANG, CHAN ZUNG

TORKU, DANIEL YAW

VALERO-NIEBLA, JESUS MARIA

VELAZQUEZ-LAGUNAS, KEVIN

 

          8th Grade 

ACEVEDO-HERNANDEZ, YERALDI

ADAMS, AMAYA SHADAY

ALVAREZ, MAREC

ARREDONDO-ORDAZ, XIMENA VIANEY

BAHENA PADRON, GISELLE

BARNES, NORI SIMONE

BRITE, KELSEY LEEANN

BROWN, KALEB ELIAS

BUHENDWA, WILSON ZIGABE

CARRANZA, ROXANNA

CASTILLA-ROGEL, MARILYN

CHAMBERS, JOSEPH ALLEN

CHAMBERS, MADELINE ALYS

CHAPARRO-HERNANDEZ, YAHIR

CIENFUEGOS, BRYAN

CLARK, AMARI BRENAE

COLLIER, TIARA LASHEA

CORNEJO PADILLA, EVELYN JULEISY

CORONA-GRANADOS, KAREN JOYNESS

CRUZ ROSILLO, KEVIN RONALDO

DELGADO SUAREZ, RUBY

DELGADO, JUSTIN STEVE

DIAZ IGLESIAS, MAXIMILIANO

DILBERT, KATELIN VIRGINIA

DOMINGUEZ-BANUELOS, MAURICIO

DURAN, MARLENE YAMILEX

ENRIQUEZ, NOAH JOSE LUIS

FISHER, BLAKE MYLES

FLORES, MARGARITA

GAONA IZQUIERDO, JESUS

GARCIA MARIN, LUIS

GARCIA, NAILEA JASMINE

GARCIA-ARTEAGA, MERILYN

GARCIA-JAIMES, MONSERRAT

GONZALEZ MERCADO, CESAR ANTONIO

GRIMALDO CASTILLO, JAQUELINE

HAYNES, ANTONIO

HERNANDEZ, MATTHEW ANGEL

HERNANDEZ, MONSERRAT

HERNANDEZ, YADIRA VIANNEY

HOUSTON, JORDYN DENISE

HOWARD, ROBERT ANTONIO

HUERTA CRUZ, CARLOS

JAIMES, JOVAN ISAIAS

JONES, DE'VON ANTHONY

KEARNEY, XAVIER MALIK

KHONG, THU HOANG DUY

KING-CRUZ, AIDAN LOUIS

LEON ESPINOZA, ALEXANDER JONATHAN

LEON-NAVA, IVONNE

LOPEZ-CASTRO, WILLIAM ALEXANDER

MADIO, AKUAAC WILLIAM

MARTINEZ JAIMES, BREETANY

MCINTYRE, SIERRA SUSAN

MILLS-VILLELA, KAYLEY ELIZABETH

MITCHELL, ANISSA JAUNTEL LASHAY

MOKHTARI, LEVA

MONTALVO, ASHLEY

MUELLER, ASIA SYMONNE

NUNEZ HECHAVARRIA, YORDANIS

OVERTON, JADA MONIQUE

PENADO MARTINEZ, RAUL ERNESTO

PEREZ-REYNOSO, NANCY

PERNITO, KARYLLE

PETTWAY, REGINALD JAMAL

PHAIRR, DAMIAN DEANDRE

PINEDA, YULIAN

POSADA URBINA, NATHALY ANAIDA

PRICE, ALEENA D'VON

RAMIREZ, OSVALDO

RAMOS SANJUAN, JIMENA

RANGEL-PEREZ, JOSE DE JESUS

REA-VALDEZ, EMILY

RIBOT CHACON, EMILY

RICO NAVARRO, MELISSA MONSERRATH

RIVERA, ISMAEL DANIEL

RODRIGUEZ CURBELO, MELANIE

RODRIGUEZ, ALEXANDRA MICHELLE

RODRIGUEZ-RUIZ, DIANA

ROSALES, JOHANA ALEJANDRA

ROSALES, YANCI ABIGAIL

ROSAS, KIMBERLY

RUIZ MERLAN, JESUS ALEXANDER

RYAN, MIA RENEE'

SALTO, ALEXANDRA

SANCHEZ, CESAR

SANDY, GRACE

SANTIAGO FLORES, BRAYAN EDUARDO

SARAVIA-VENTURA, ASHLYN JANETH

SAVERIN, GERALNISHA L

SIMMS, JAEDAN DESHAE'

SMITH, JADA SERINITY

SMITH, NICQWON ISSAC LEWIS

SOSA, ALIZE ITSSAYANA

SWAIN, AYANNA CHRISTINE

TAMANG, PHINCHU DOLMA

THOMPSON, LA'TIEYA ALIDIA CHRISTI

TONCHE SAULS, OTHAVION LEE

TORRES, KATALINA MAYA

TREJO, ZENAIDO

TREJO-HERNANDEZ, SHAHINA ELIZABETH

VAZQUEZ PANTOJA, VICTOR GABRIEL

VAZQUEZ VIZCAINO, JAMIE-LYNN

VILLALPANDO, AILEH

VILLATORO PACHECO, ANGEL EZEQUIEL

WEAVER, DESTINY ALANA

WELLINGTON, DERRICK LEE

WILLIAMS, MACKAYLA VIOLA

ZAHROUNI, AINAZ